Ajuntament de Cambrils
Ajuntament de Cambrils
Esteu aquí: Inici / Aparcaments i Mobilitat de Cambrils. APARCAM, SLM / Serveis / Transport Públic Urbà

Transport Públic Urbà

 

Renovació de la targeta t-BUS 2018

 

El servei d'autobús urbà de Cambrils compta amb 2 línies que possibiliten l'enllaç des dels barris als punts generadors de més mobilitat. L1 - Llevant que circula del centre cap els barris de Molí de la Torre, Vilafortuny, fins a Mas de Clariana, i la L2 - Ponent que circula del centre de la població cap a Nou Cambrils, la Llosa, la Dorada i fins a Cambrils Mediterrani.

Novetats al transport públic

30.10.2018
BUS gratuït al cementiri

El dia 2 de novembre s'habilita
un servei de bus gratuït per anar al rés del rosari al cementiri.

CASAL 16:00
ESTACIÓ BUS 16:02
JAUME I 16:04
CREU DE LA MISSIÓ 16:06
ADELAIDA 16:08
ARDÈVOL 16:11
CEMENTIRI 16:15

RÉS AL CEMENTIRI 16:30

TORNADA A LES 17:30 DEL CEMENTIRI CAP AL CENTRE

26.10.2018
BUS gratuït al cementiri

Els dies 30, 31 d'octubre i
1 de novembre
s'habilita
un servei de bus gratuït per anar al cementiri.

22.09.2018
Setmana Europea de la mobilitat.
Quarta edició de la campanya Viatja i Guanya.

Tots els usuaris que utilitzin el
Bus Urbà de Cambrils entre els
dies 22 i 29 de setembre participaran en un sorteig
de xecs regals.

12.09.2018
Horaris d'hivern

A partir del dimecres 12 de
setembre
comença els horaris d'hivern del transport
públic urbà.

(+) Històric novetats al bus

Plànol de les línies i horaris del transport urbà

>> Targeta t-BUS

>> Horaris i plànol HIVERN 2018 (vàlids a partir del 12 de setembre)

>> Horaris i plànol ESTIU 2018 (vàlids a partir del 23 de juny i fins al 10 de setembre)

>> Tarifes de les targetes integrades de transport

>> Xarxa de venda i recàrrega de targetes integrades

Comparteix
Aparcaments i Mobilitat de Cambrils. APARCAM, SLM Av. del Sol, 67 - 43850 Cambrils - Tarragona T. 977 364 087 - aparcam@aparcam.cat www.aparcam.cat

Conforme amb:
HTML 5 | CSS 3.0
W3C WAI-AA

Projecte desenvolupat per SEMIC Internet